תיקון מכשירי חשמל ביתיים ותעשיתיים

שירות תיקונים למוצרי חשמל ביתיים ותעשיתיים, ניסיון רב.
אפשרות לאיסוף והחזרה מבית הלקוח או העסק.
השירות ניתן באזור הצפון: חיפה, קריות, עכו, נהריה, כרמיאל, יקנעם עילת, נצרת (לרשימה המלאה)

שירות מקצועי ואמין

איסוף מהיר

מחיר הוגן

שירות מהיר

אנו עושים מאמץ רב לתקן את המכשיר שלך במהירות האפשרית. ברור לנו שהזמן שלך יקר ולכן אנחנו משתדלים להגיע לאסוף את המכשיר עוד באותו היום.

שירות עם אחריות

אנו מבצעים את העבודה בצורה המקצועית ביותר ועומדים מאחורי העבודה שלנו, זאת הסיבה שבגללה אנו מספקים אחריות של 3 חודשים על התיקונים שלנו.

אילון – שירות תיקונים: מעבדה לתיקון מכשירי חשמל באזור הצפון! אנחנו פה כדי לספק לכם שירות מקצועי, אמין ובאיכות גבוהה לתיקון המכשירים החשמליים שלכם. אנו מבינים את החשיבות של המכשירים החשמליים בימינו והצורך בתיקון מהיר ויעיל. במעבדה שלנו צוות טכנאים מנוסים, המבטיחים את ביצוע התיקונים באופן מקצועי ובמהירות האפשרית. אנו מבצעים תיקונים למגוון רחב של מכשירים חשמליים, כולל שואבי אבק, מכונות קפה, מיקסרים, מגהצים ועוד. בנוסף, אנו עובדים עם חלקי חילוף איכותיים על מנת להבטיח את פעולתם של המכשירים לאחר התיקון.

אנו מציעים שירות איסוף והחזרה ללקוחותינו ללא תוספת תשלום. אם אתם נתקלים בתקלה במכשיר החשמלי שלכם, אתם יכולים ליצור קשר עימנו ואנו נעזור לכם לתקן אותו במהירות וביעילות. אנו אוספים את המכשיר ממקום המגורים שלכם או מהעסק שלכם, מבצעים את התיקון המבוקש ומחזירים אותו במצב מוכן לשימוש.